یونیورسیاد 2019 ایتالیا، دهخدا: تمام ورزشکاران ایرانی وارد محل مسابقات شده اند، کارها طبق برنامه پیش رفته است

رئیس فدراسیون ورزش دانشگاهی ایران گفت: با ورود آخرین گروه ورزشکاران کشورمان به شهر ناپل تمام کاروان ایران وارد محل مسابقات شده است.

یونیورسیاد 2019 ایتالیا، دهخدا: تمام ورزشکاران ایرانی وارد محل مسابقات شده اند، کارها طبق برنامه پیش رفته است

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا دهخدا، رئیس فدراسیون ملی ورزش دانشگاهی کشورمان گفت: خوشبختانه امروز (پنجشنبه) آخرین گروه ورزشی دانشگاهی کشورمان هم وارد شهر ناپل ایتالیا شد که شامل؛ ورزشکاران تکواندو و تیروکمان بود. الآن با حضور این دو گروه، تمام ورزشکاران ما به محل مسابقات رسیده اند و تمرینات خود را هم شروع نموده اند.

وی اضافه کرد: تیم های والیبال و تیراندازی تمرینات خود را شروع نموده اند و امروز هم تیم تیراندازی ما مسابقات خود را شروع می نماید. روز گذشته نیز تمام بچه ها در مراسم افتتاحیه مسابقات شرکت کردند و از امروز سایر تیم ها کار خود را شروع خواهند کرد. خوشبختانه تا به الآن کاروان ما مسئله ای نداشته و تمام امور طبق برنامه پیش رفته است. هم ورزشکاران و هم ما تمام کوشش مان را انجام داده ایم و فقط این مانده که ورزشکاران روی صحنه بروند و برای کشور افتخارآفرینی نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "یونیورسیاد 2019 ایتالیا، دهخدا: تمام ورزشکاران ایرانی وارد محل مسابقات شده اند، کارها طبق برنامه پیش رفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یونیورسیاد 2019 ایتالیا، دهخدا: تمام ورزشکاران ایرانی وارد محل مسابقات شده اند، کارها طبق برنامه پیش رفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید