کونته: در خصوص ایکاردی هر کاری که درست بوده را انجام داده ایم، مقابل کالیاری به ناینگولان سلام خواهم کرد

سرمربی تیم فوتبال اینتر درباره وضعیت مهاجم آرژانتینی این تیم توضیحاتی ارائه کرد و درباره سختی ها بازی تیمش در سیسیلی هشدار داد.

کونته: در خصوص ایکاردی هر کاری که درست بوده را انجام داده ایم، مقابل کالیاری به ناینگولان سلام خواهم کرد

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال اینتر فردا شب (یکشنبه) در هفته دوم سری A میهمان کالیاری خواهد بود. آنتونیو کونته سرمربی نراتزوری هم در نشست خبری پیش از این بازی به سؤالات خبرنگاران در خصوص این بازی و مسائل دیگری از جمله آینده مائورو ایکاردی و خریدهای جدید تیم پاسخ داد.

کونته درباره بازی تیمش در خانه کالیاری گفت: خانه کالیاری مکان سختی برای بازی کردن است. آنها تیم خوبی ساخته اند و قطعاً انگیزه دارند که ناکامی شان در هفته قبل مقابل برشا را جبران نمایند. از این رو ما باید هوشیار و آماده یک بازی سخت باشیم.

اینتر که سری A را با برد 4 بر صفر خانگی مقابل لچه شروع کرد، با اضافه شدن الکسی سانچس به جمع شاگردان آنتونیو کونته به مصاف تیمی می رود که تابستان سال جاری یک بازیکن به آن داده (راجا ناینگولان) و یک بازیکن از آن گرفته است (نیکولو بارلا).

کونته اضافه کرد: سانچس با اشتیاق و انگیزه برای سختکوشی به ما ملحق شده است. او با ما به کالیاری خواهد آمد. سانچس اگرچه در منچستریونایتد مشکلاتی داشت اما در زدن ضربات آخر بسیار خوب است و پاس گل های خوبی می دهد. او باید به سختکوشی اش ادامه دهد. نیکولو هم دارد کار می نماید تا خودش را با فلسفه فوتبال ما وفق دهد اما در اینتر همه می دانند که رقابت داخلی برای تصاحب پست در ترکیب اصلی تیم شدید است. بعد از وقفه بازی های باشگاهی برای بازی های ملی، ما لیگ قهرمانان را داریم و باید همه بازیکنان مان آماده باشند. داشتن یک هسته منسجم از بازیکنان ایتالیایی در تیم مان خیلی مهم است. در خصوص کریستیانو بیراگی اما تصمیم گرفتیم که او تا زمان رسیدن به آمادگی کامل بازی نکند. دیه گو گودین هم روی نیمکت خواهد بود و در خصوص استفان دفری هم باید دید چه می گردد. من برای راجا ناینگولان احترام فراوانی قائل هستم. او بازیکن بسیار خوبی است و در چلسی که بودم هم او را می خواستم. شما خودتان خوب می دانید که تصمیمات دیگری درباره او اتخاذ شد اما من اگر او را ببینم با اشتیاق به او سلام خواهم کرد.

یکی دیگر از بازیکنانی که همراه با اینتر به خانه کالیاری نمی رود، مائورو ایکاردی است که به خاطر نامشخص بودن آینده اش در میلان مانده است. ایکاردی به تازگی از اینتر به خاطر رفتار تبیعض آمیز علیه او و قرار ندادنش در فهرست بازیکنان این تیم شکایت نموده است.

کونته اضافه کرد: ما در خصوص ایکاردی هر کاری که درست بود را انجام دادیم. مردم هشت ماه است که دارند درباره این موضوع حرف می زنند و من دیگر نمی خواهم به آن بپردازم. ما باید روی این فصل تمرکز داشته باشیم و به جای پرداختن به مسائل حاشیه ای، روی بازی های خودمان تمرکز کنیم.

سرمربی اینتر درباره خبرهای حاکی از احتمال پیوستن متئو پولیتانو به فیورنتینا با قراردادی 30 میلیون یورویی و ارائه پیشنهاد به اینتراخت فرانکفورت برای جذب مهاجم کروات این تیم آنته ربیچ هم تأکید کرد: این تیمی است که در اختیار من گذاشته شده است. جوزپه ماروتا هم بسیار شفاف گفت که فعالیت اینتر در بازار جابجایی تمام شده است، البته اگر کسی بخواهد از جمع ما برود، باید جایش را با بازیکنی دیگر پر کنیم. متئو می داند که من او را تحسین می کنم و او را بازیکنی مهم برای تیم مان می دانم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کونته: در خصوص ایکاردی هر کاری که درست بوده را انجام داده ایم، مقابل کالیاری به ناینگولان سلام خواهم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کونته: در خصوص ایکاردی هر کاری که درست بوده را انجام داده ایم، مقابل کالیاری به ناینگولان سلام خواهم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید