احتیاج عجبشیر به بیمارستان جدید

اشرف شفیعی- تبریز - خبرنگار: شهرستان عجبشیر با جمعیت 71 هزار نفری یکی از شهرهای مهم جنوبی استان است.

احتیاج عجبشیر به بیمارستان جدید

یکی از مسائل این شهرستان که در سال های اخیر موجب گلایه شهروندان از خدمات عمومی شده، مشکل خدمات درمانی و بهداشتی این شهرستان است. بیمارستان فعلی عجبشیر جواب گوی بیماران نیست و هزاران بیمار این شهرستان منتظر دریافت خدمات مناسب هستند. رئیس شبکه بهداشت و درمان عجبشیر درباره نقدها مطرح شده به نحوه ارائه خدمات در این مرکز درمانی می گوید: ماهانه حدود 15 هزار نفر به بیمارستان کوچک عجبشیر مراجعه می نمایند اما به علت کمبود جا ارائه خدمات مناسب به آنان ممکن نیست.

حمید حیدرپور ادامه می دهد: این در حالی است که کادر درمانی این بیمارستان تمام کوشش خود را انجام می دهند اما با توجه به این که این بیمارستان از ابتدا به عنوان یک بیمارستان طراحی نشده بلکه درمانگاهی بوده که به مرور زمان توسعه پیدا نموده و تجهیز شده، به همین خاطر فاقد استانداردهای لازم برای جواب گویی به بیماران است.

وی تأکید می نماید: برای حل مشکل درمانی در ماه های اخیر 11 نفر نیروی متخصص درمانی هم جذب شده اما زمانی که تجهیزات مناسب درمانی و آزمایشگاهی و تشخیصی وجود نداشته باشد این کادر درمانی هم نمی توانند به صورت مطلوب کار نمایند. حیدرپور درباره تدابیر برطرف مسائل بیماران این شهرستان می گوید: مهم ترین کاری که باید انجام گردد تکمیل بیمارستان جدید 82 تخت خوابی این شهرستان است که می تواند بسیاری از مسائل شهرستان، حتی شهرهای جنوبی استان را حل نماید. این بیمارستان نیمه کاره حدود 80 درصد پیشرفت دارد و از مسئولان استانی درخواست داریم هرچه زودتر آن را به اتمام برسانند.

منبع: همشهری آنلاین

به "احتیاج عجبشیر به بیمارستان جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتیاج عجبشیر به بیمارستان جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید