نسخه 10 مگابایتی اسپاتیفای برای اندروید عرضه شد

ساعاتی قبل عرضه رسمی نسخه سبک تر اسپاتیفای موسوم به اسپاتیفای لایت شروع شد که حجم اینترنت کم تری مصرف می نماید و کاربران دارای گوشی های قدیمی به راحتی می توانند از آن استفاده نمایند. نسخه اصلی اسپاتیفای می تواند تا 100 مگابایت از حافظه داخلی را اشغال کند که این نسخه جدید از این لحاظ فقط 10 مگابایت حافظه داخلی گوشی را در اختیار می گیرد. علاوه بر این، کاربران می توانند حد مربوط به مصرف حجم اینترنت موبایل را تعیین نمایند و زمانی که به این حد می رسد، نوتیفیکیشنی نمایش می دهد.

نسخه 10 مگابایتی اسپاتیفای برای اندروید عرضه شد

همچنین با بهره گیری از نسخه لایت اسپاتیفای، کاربرانی که گوشی آن ها از میزان اندکی حافظه داخلی بهره می برند، فقط با ضربه بر یک گزینه به راحتی می توانند حافظه کش مربوط به آهنگ ها را پاک نمایند. این اپلیکیشن برای 36 کشور در مناطق آسیا، آمریکای لاتین، خاورمیانه و آفریقا به وسیله گوگل پلی عرضه شده و گجت های مبتنی بر اندروید 4.3 و بالاتر می توانند از آن بهره ببرند. تجربه کاربری این اپلیکیشن تا حد زیادی مشابه نسخه اصلی است ولی روی هم رفته برای گجت ها و اینترنت های ضعیف تر بهینه سازی شده است. به غیر از قابلیت هایی که اشاره کردیم، از دیگر تفاوت های مهم بین این دو نسخه نباید بعضی تفاوت های ظاهری را از قلم بیندازیم. همچنین کاربران می توانند در کنار نسخه اصلی، اسپاتیفای لایت هم نصب نمایند تا در مواقع مورد احتیاج بتوانند از آن بهره ببرند.

گفتنی است که بسیاری از شرکت های بزرگ برای اینکه بتوانند اپلیکیشن ها و سرویس های خود را برای تعداد بیشتری از کاربران عرضه نمایند، به عرضه نسخه لایت اپلیکیشن های خود روی آورده اند. به عنوان مثال، فیسبوک نسخه لایت این شبکه اجتماعی، اپلیکیشن مسنجر و نسخه لایت اینستاگرام را عرضه نموده است. همچنین اوبر هم چنین کاری انجام داده و با این کار امیدوارند که کاربران دارای گجت های قدیمی و دارای اینترنت ضعیف هم بتوانند از این سرویس ها بهره ببرند.

منبع: The Verge

منبع: دیجیکالا مگ

به "نسخه 10 مگابایتی اسپاتیفای برای اندروید عرضه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نسخه 10 مگابایتی اسپاتیفای برای اندروید عرضه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید