فتحی: در داخل و خارج از کشور می خواهند آرامش استقلال را به هم بزنند، انصاری فرد درباره بلیت های دربی فرافکنی کرد

امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال معتقد است که بعضی با ایجاد شایعات به دنبال به هم زدن آرامش این تیم هستند.

فتحی: در داخل و خارج از کشور می خواهند آرامش استقلال را به هم بزنند، انصاری فرد درباره بلیت های دربی فرافکنی کرد

به گزارش خبرنگاران، امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال در گفت وگویی که با شبکه خبر داشت، گفت: متأسفانه شبکه های اجتماعی و فضای مجازی به دنبال به هم زدن آرامش استقلال بوده و هر بار به هر بهانه ای به دنبال این کار هستند. یک بار با شایعه تغییر مدیرعامل، یک بار با شایعه حذف استقلال از آسیا و یک بار هم با شایعه محرومیت استقلال به دلیل بدهی به پروپیچ به دنبال به هم زدن آرامش استقلال هستند.

وی اضافه کرد: بیش از دو ماه است که باشگاه استقلال رابطه خوبی با فدراسیون فوتبال دارد و تمام مدارک را در اختیار سهیل مهدی (رئیس کمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ) قرار داده است. بعد از آنالیز یک هفته تا 10 روزه کمیته صدور مجوز حرفه ای، مدارک استقلال به استیناف خواهد رفت و در آنجا آنالیز خواهد شد. متأسفانه اخبار منتشر شده به هیچ وجه درست نیست و باعث نگرانی طرفداران شده است.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره اینکه آیا در این خصوص شیطنتی صورت می گیرد یا نه، گفت: از اینکه عده ای در داخل و خارج گزارشاتی را به AFC بدهند، بی اطلاعم، اما قطعاً شیطنت، واژه گسترده ای است و دوستان خارج و داخل آرامش استقلال را به هم می ریزند. امیدوارم آخر این ماجرا برای استقلال ختم به خیر گردد.

استقلال و پرسپولیس بدهی های انباشته دارند و ما از سال 49 تا امروز بدهی اقتصادیاتی انباشته داریم. فتحی با بیان این جمله توضیح داد: سال گذشته 14 مورد پرونده را تسویه حساب کردیم و سال جاری هم با 9 نفر تسویه کردیم که هیچ کدام شان در زمان مدیریت من و حتی در سه چهار سال گذشته نبودند. به هرحال عزم ما جدی است که یک بار برای همواره بدهی ها را تسویه کنیم تا مدیران بعدی مسئله ای نداشته باشند.

وی ادامه داد: در حوزه خصوصی سازی هر دو باشگاه با این مشکل روبه رو هستند. امیدوارم خصوصی سازی شروعی برای شفافیت های اقتصادی در دو باشگاه باشد. متولی این کار وزارت ورزش است. البته بدهی به بازیکنان بیش از 90 درصد شامل بازیکنان داخلی می گردد. منابع اقتصادی ما محدود است و اگر منابع اقتصادی ما مثل دیگر باشگاه ها باشد یک بار برای همواره حل می گردد.

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: برابر با برنامه ششم توسعه مصوب مجلس شورای اسلامی، دولت به استقلال و پرسپولیس ریالی یاری نکرده و نمی تواند بکند. ما یک ریال هم از دولت نگرفته ایم و منابع اقتصادی را به وسیله اسپانسرها جذب کردیم. در زمان مدیریت من خودمان و با هماهنگی هیئت مدیره با توجه به منابع اقتصادی اقدام به انعقاد قرارداد کردیم. با توجه به منابع اقتصادی خودمان سعی می کنیم مسائل را رفع کنیم و مجوز حرفه ای را بگیریم. کلیه اسناد باشگاه در اختیار کمیته صدور مجوز حرفه ای است و در حال آنالیز هستند. امیدواریم مسئله ای برای باشگاه استقلال وجود نداشته باشد.

فتحی درباره حاشیه های بلیت فروشی دربی و عدم اختصاص بلیت به باشگاه پرسپولیس، گفت: من دوست ندارم از این کلمه استفاده کنم، اما آقای انصاری فرد فرافکنی کرد، زیرا بلیت فروشی اصلاً دست باشگاه استقلال نبود و ایشان با صحبت هایش می خواست فضا را ملتهب کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فتحی: در داخل و خارج از کشور می خواهند آرامش استقلال را به هم بزنند، انصاری فرد درباره بلیت های دربی فرافکنی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتحی: در داخل و خارج از کشور می خواهند آرامش استقلال را به هم بزنند، انصاری فرد درباره بلیت های دربی فرافکنی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید