فارس من، واکنش معاون وزیر علوم به سهمیه کنکور ارشد، می توان مکانیزم بهتری برای کیفیت تحصیل اتخاذ کرد

معاون آموزشی وزیر علوم در واکنش به سهمیه های کارشناسی ارشد، گفت: معتقدم می توان مکانیزم های بهتری برای ارتقای کیفیت تحصیل دانشجویان اتخاذ کرد اما این موضوع باید در شورای سنجش و پذیرش تصویب گردد.

فارس من، واکنش معاون وزیر علوم به سهمیه کنکور ارشد، می توان مکانیزم بهتری برای کیفیت تحصیل اتخاذ کرد

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران، کاربران فارس من با ثبت سوژه ای اعتراض به سهمیه کنکور کارشناسی ارشد و درخواست افزایش ظرفیت دانشگاه را مطرح نموده اند و خواسته اند که پذیرش سهمیه ای اضافه بر ظرفیت موجود صورت بگیرد.

علی خاکی صدیق معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران در پاسخ به این موضوع، گفت: قبول دارم که می تواند مکانیزم های بهتری اجرا گردد که کیفیت دانشجوها افزایش یابد.

وی ادامه داد: اما بحث سهمیه ها، سنجش و پذیرش زیر نظر معاونت آموزشی وزارت علوم نیست و این موضوع باید در شورای سنجش و پذیرش تصویب گردد و جزء اختیارات معاونت آموزشی نیست.

معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: بحث سهمیه دارای قانون است و اینکه خوب است یا نیست احتیاج به ارزیابی دارد و بحثی نیست که بتوان براساس سلیقه یا بدون اطلاع کافی درباره آن نظر داد و تصمیم گرفت.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "فارس من، واکنش معاون وزیر علوم به سهمیه کنکور ارشد، می توان مکانیزم بهتری برای کیفیت تحصیل اتخاذ کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فارس من، واکنش معاون وزیر علوم به سهمیه کنکور ارشد، می توان مکانیزم بهتری برای کیفیت تحصیل اتخاذ کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید