آغاز فعالیت موزه هنر مدرن پس از پنج ماه تعطیلی

به گزارش تور کروز، ایرنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، آغاز فعالیت موزه هنر مدرن پس از پنج ماه تعطیلی صورت می گیرد.

آغاز فعالیت موزه هنر مدرن پس از پنج ماه تعطیلی

داستان چیست؟

اندرو کوئومو، فرماندار نیویورک بیان کرد: موزه ها، نگارخانه ها و دیگر مراکز فرهنگی ایالت نیویورک می توانند از تاریخ 24 اوت (3 شهریور) با رعایت شیوه نامه های بهداشتی فعالیت خود را از سر گیرند.

با اعلام این خبر، متولیان موزه هنر مدرن تصمیم به بازگشایی این موزه گرفتند که بعنوان یکی از تاثیرگذارترین موزه های هنر مدرن در دنیا شناخته می گردد. بازدید از این موزه در یک ماه اول پس از بازگشایی رایگان است.

موزه هنر مدرن نیویورک یکی از مهمترین موزه های هنرهای مدرن دنیا است که در سال 1929 میلادی تاسیس شد. کلکسیون این موزه مجموعه بی نظیری از آثار هنری مدرن و معاصر دنیا در حوزه هایی چون معماری، طراحی، نقاشی، مجسمه سازی، عکاسی، کتاب های مصور، فیلم و رسانه های الکترونیکی را دربرمی گیرد.

موزه متروپولیتن نیویورک که سالانه چیزی حدود 7 میلیون بازدیدکننده دارد نیز پس از شش ماه تعطیلی، انتها در روز 29 اوت (8 شهریور) بازگشایی می گردد. درهای موزه هنر آمریکایی ویتنی نیز از سوم سپتامبر (13 شهریور) به روی علاقمندان باز می گردد.

سالنهای مربوط به حوزه هنرهای نمایشی اما تا سرانجام امسال میلادی همچنان تعطیل خواهند بود. تعطیلی تئاترهای برادوی نیز دستکم تا ژانویه 2021 (دی- بهمن 99) ادامه دارد.

منبع: همگردی

به "آغاز فعالیت موزه هنر مدرن پس از پنج ماه تعطیلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز فعالیت موزه هنر مدرن پس از پنج ماه تعطیلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید