تکواندو قهرمانی دنیا، حذف کاپیتان تیم ملی با شکست مقابل تکواندوکار برزیلی، احمدی آخرین شانس ایران برای کسب مدال طلا

کاپیتان تیم ملی تکواندو کشورمان با شکست در مرحله یک هشتم نهایی تکواندو قهرمانی دنیا از دور مسابقات کنار رفت.

تکواندو قهرمانی دنیا، حذف کاپیتان تیم ملی با شکست مقابل تکواندوکار برزیلی، احمدی آخرین شانس ایران برای کسب مدال طلا

به گزارش خبرنگاران، روز پنجم و انتهای از بیست وچهارمین دوره رقابت های تکواندو قهرمانی دنیای امروز (شنبه) با حذف یلدا ولی نژاد و سجاد مردانی آخرین نفرات تیم های ملی تکواندو پیگیری شد تا تنها شانس تکواندو ایران برای کسب مدال طلا به سروش احمدی نماینده وزن 63- کیلوگرم تیم ملی باشد که امشب در دیدار نهایی به مصاف تکواندوکار چینی خواهد رفت.

رقابت های وزن 87+ کیلوگرم امروز پیگیری شد و سجاد مردانی در نخستین دیدار خود در مرحله یک شانزدهم نهایی با نتیجه 18 بر 2 مقابل جیسوس پرئا تاریرا از اکوادور به رجحان رسید. کاپیتان تیم ملی کشورمان در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف مایکون سیکوئرا دارنده مدال برنز المپیک 2016 ریو از برزیل رفت و در راند طلایی با نتیجه 10 بر 8 مغلوب حریف خود شد تا از دور مسابقات کنار برود.

پیش از این نیز یلدا ولی نژاد در نخستین دیدار خود در رقابت های وزن 62- کیلوگرم به کارولینا سانتسوس از برزیل رفت و با شکست 39 بر 19 از دور رقابت ها کنار رفت.

نمایندگان کشورمان تا انتها روز گذشته مسابقات دنیای با کسب یک مدال نقره توسط مهلا مومن زاده و یک مدال برنز توسط آرمین هادی پور در صندلی هفتم قرار داشتند.

بیست وچهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی دنیا 2019 با حضور 975 تکواندوکار از 150 کشور به میزبانی منچستر انگلیس از روز چهارشنبه 25 اردیبهشت ماه شروع شد و به مدت پنج روز ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تکواندو قهرمانی دنیا، حذف کاپیتان تیم ملی با شکست مقابل تکواندوکار برزیلی، احمدی آخرین شانس ایران برای کسب مدال طلا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکواندو قهرمانی دنیا، حذف کاپیتان تیم ملی با شکست مقابل تکواندوکار برزیلی، احمدی آخرین شانس ایران برای کسب مدال طلا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید