برانکو: مدعی بودن پرسپولیس یک قانون است، ژاوی بهترین هافبک جهان بود

سرمربی پرسپولیس می کوید از پیروزی تیمش برابر السد لذت برده است.

برانکو: مدعی بودن پرسپولیس یک قانون است، ژاوی بهترین هافبک جهان بود

به گزارش خبرنگاران، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، در نشست خبری بعد از بازی با السد اظهار کرد: قبل از هر چیز به ژاوی بابت یک دوران ورزشی عالی که با بازی های قشنگش برای همه ما فوتبالی ها شادی به ارمغان آورد، تبریک می گویم. از اینکه 15 سال متوالی بهترین هافبک جهان بود لذت بردیم. آرزوی موفقیت و خوش شانس در شغل جدیدش یعنی مربی گری داریم. خیلی خوشحالم که او دانش خودش را در اختیار فوتبال می گذارد. برای همکارم یعنی مربی سابق السد آرزوی موفقیت داریم. در 3 سال اخیر رقبای خوبی برای هم بودیم. برای من جای خوشحالی داشت که رقیب او بودم و با السد بازی می کردیم. برای این تیم در دور بعدی لیگ قهرمانان هم آرزوی موفقیت دارم. امروز از برد تیمم لذت بردم. همچنین نیمه نهایی جام حذفی در انتظار ما است.

او ادامه داد: ما در مسابقه ای که از نظر نتیجه اهمیت نداشت، شخصیت خوبی را نشان دادیم. می خواستیم نشان دهیم با قاطعیت قهرمان ایران شدیم. هر بازی برای ما مهم است. فقط متاسف هستم طرفداران زیادی به استادیوم نیامدند تا با هم از این بازی لذت ببریم. از نحوه بازی تیمم راضی هستم. در هنگام گرم کردن قبل از بازی حسینی نتوانست تمرین را ادامه بدهد. به بازیکنانم به خاطر بازی و برد تبریک می گویم. این یک مقدمه بسیار قشنگ برای دیدار نیمه نهایی جام حذفی بود.

سرمربی پرسپولیس اضافه کرد: نشان دادیم لیاقت صعود به دور بعدی لیگ قهرمانان آسیا را داشتیم. باز هم از بازیکنانم به خاطر کوشش هایشان در چند فصل گذشته تشکر می کنم. امیدوار هستم که در نهایت در جام حذفی هم شادی را تکمیل کنیم.

برانکو در خصوص صعود نکردن تیمش هم اعلام کرد: ما لیاقت صعود را داشتیم. نمی خواهم خودم را توجیه کنم. واقعیت این است که داوران ناعادلانه داوری کردند. در هیچ مسابقه ای از حریفان چیزی کم نداشتیم. پرسپولیس همواره مدعی خواهد بود. این وظایف ما نسبت به باشگاه و طرفداران است. این قانون ما است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برانکو: مدعی بودن پرسپولیس یک قانون است، ژاوی بهترین هافبک جهان بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو: مدعی بودن پرسپولیس یک قانون است، ژاوی بهترین هافبک جهان بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید